Printfreonlik, PDF & e-mail

Kinne jo meiwurkers smoke op it terrein fan jo bedriuw?

It is ferbean om te smoken op plakken dy't tawiisd binne oan kollektyf gebrûk. Dit ferbod is fan tapassing op alle sletten en ôfdekte plakken dy't it publyk wolkom hjitte as dy't wurkplakken foarmje (Public Health Code, artikel R. 3512-2).

Jo meiwurkers meie dêrom yn elk gefal net smoke yn har kantoaren (yndividueel as dield) of yn it ynterieur fan it gebou (hal, gearkomsteromten, rêstkeamer, ytseal, ensfh.).

Yndie, it ferbod jildt sels yn yndividuele kantoaren, om alle minsken dy't yn dizze kantoaren te bringen binne te bringen, of te besetten, sels in koart momint te beskermjen tsjin 'e risiko's ferbûn mei passyf smoken. in klant, in leveransier, aginten ferantwurdlik foar ûnderhâld, ûnderhâld, skjinens, ensfh.

Sadree't in wurkplak lykwols net dekt of sluten is, is it mooglik foar jo meiwurkers om dêr te smoke.

READ  Search Console: de folsleine gids - Behear jo SEO