Drukāt draudzīgs, PDF un e-pasts

Viens no maniem darbiniekiem tikko man piezvanīja, lai informētu, ka viņš nevarēs ierasties darbā, jo viņa bērnam ir gripa. Vai šī iemesla dēļ viņam ir tiesības uz īpašu atvaļinājumu? Vai arī viņam vajadzētu ņemt brīvu dienu ar atalgojumu?

Noteiktos apstākļos jūsu darbinieks var nebūt klāt, lai rūpētos par savu slimo bērnu.

Atkarībā no bērna veselības stāvokļa smaguma un vecuma jūsu darbinieks, neatkarīgi no tā, vai tas ir vīrietis vai sieviete, var gūt labumu no 3 līdz 5 prombūtnes dienām gadā vai, ja nepieciešams, pārtraukt savu darbību uz ilgāku laiku, atstāt uz laiku. vecāku klātbūtne.

Katrs no jūsu darbiniekiem var izmantot neapmaksātu atvaļinājumu 16 dienas gadā, lai aprūpētu slimu vai ievainotu bērnu, kas jaunāks par 3 gadiem un par kuru viņš ir atbildīgs. (Darbs, art. L. 1225-61). Šis periods tiek pagarināts līdz 5 dienām gadā, ja attiecīgais bērns ir jaunāks par vienu gadu vai ja darbinieks aprūpē vismaz 3 bērnus līdz 16 gadu vecumam.

Uz šo 3 dienu prombūtnes perioda pabalstu slimiem bērniem neattiecas nekādi vecuma nosacījumi.

Ir obligāti jākonsultējas ar savu koplīgumu, jo tas var paredzēt ...

LASĪT  Facebook māksla un reklāmas