Ky trajnim do t'ju lejojë të zbuloni bazat për të filluar me ClickFunnels, i cili është lider i tregut kur bëhet fjalë për shitje në internet!

Më kujtohet ende kur u regjistrova për provën 14 ditore të ClickFunnels. Nuk kuptova shumë për të. Kishte kaq shumë cilësime dhe mundësi saqë unë humba fjalë për fjalë, nuk dija nga të filloja...

Duke qenë se sot Clickfunnels French nuk ekziston, vendosa të krijoj një seri kursesh me gjithçka kam mësuar për ta bërë më të lehtë për përdoruesit e rinj. Më mirë akoma, trajnimi është plotësisht falas.

Që atëherë, shtoj rregullisht bonuse shtesë në mënyrë që njerëzit që më besuan të arrijnë me të vërtetë qëllimet e tyre. Kështu që ata të arrijnë të jetojnë nga pasionet e tyre falë shitjeve në internet dhe parimeve të kanaleve të shitjes...

Vazhdoni të lexoni artikullin në faqen origjinale →

LEXO  Si të bëheni Ekspert i TikTok në vitin 2020