Print Friendly, PDF & Email

Чи може роботодавець зменшити премію, передбачену колективним договором, якщо працівник недостатньо повідомляє про свою відсутність?

Коли колективний договір передбачає певні премії, він може залишити роботодавцю точно визначити умови розподілу. У цьому контексті, чи може роботодавець вирішити, що один із критеріїв присудження премії відповідає мінімальному терміну попередження працівника у разі відсутності?

Колективні договори: індивідуальний бонус за результативність, який виплачується за певних умов

Працівник, який працював в охоронній компанії в якості оперативного агента з охорони аеропорту, захопив промисловий трибунал.

Серед своїх запитів працівник вимагав нагадування про свою заробітну плату щодо просте число індивідуальних показників (PPI), передбачених чинним колективним договором. Це було колективний договір для профілактичних та охоронних компаній, де зазначено (ст. 3-06 додатка VIII):

« Виплачується індивідуальна премія за результати роботи, що становить у середньому 1 півмісяця валової базової заробітної плати на рік для працівника із задовільними показниками роботи і подається протягом 1 повного року. Він розподіляється відповідно до критеріїв, які має визначити кожна компанія до початку кожного року. Цими критеріями можуть бути, зокрема: відвідуваність, пунктуальність, результати внутрішніх випробувань компанії, результати тестів офіційних служб, відносини з клієнтами та пасажирами, ставлення на пост та презентація спорядження (...)

Продовжуйте читати статтю на оригінальному сайті →

ЧИТАННЯ  Відкриття робочих місць в умовах екологічного переходу, створення робочих місць